KURUMSAL

Firmamız;
TOPKAPI ELEKTRİK SAN.VE TİC. LTD ŞTİ
21 Şubat 1984 tarihinden beri makine, inşaat ve imalat sektörlerine hizmet vermektedir. Merkezi Topkapı, şubeleri Hadımköy ve İkitelli’de olan şirketimiz Schneider, Weidmüller, Kabtek, Finder firmalarının bayiliklerinin yanında Siemens, Legrand, Moeller gibi ve sektördeki diğer firmaların ürünlerinin satışını yapmaktadır.

Şirketimiz 21 Eylül 2006 tarihinden itibaren gerek personelimizin daha eğitimli olması, gerekse siz müşterilerimize daha iyi hizmet vermek amacıyla satışlarımıza ISO9001:2008 kalite belgesini almış sektördeki ilk ve halen tek firma olarak “SAHTE, TAKLİT, KALİTESİZ, KULLANILMIŞ ÜRÜN S.A.T.M.A.M.A.K.T.A.N ÖVÜNÇ DUYUYORUZ. YA SİZ?” sloganı ile müşterilerine en iyi kalite ve güvenilir hizmeti vermeye devam etmektedir. Topkapı Elektrik, şalt ürünlerinin yanı sıra fırın, elyaf fabrikası, vinç uygulamaları, kumlama makinesi, pres otomasyonu, elektro banyolar gibi çok geniş bir yelpazede makine ve otomasyon çözümleri de üretmektedir. Şirketimiz ve ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgiye www.topkapielektrik.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Şu an mevcut olan çalışmalarınızda veya planladığınız yeni projelerinizde optimum menfaatler adına karşılıklı görüş alışverişlerinde bulunmak amacıyla sizlerle tanışmaktan büyük memnuniyet duyacağımızı bildirir, çalışmalarınızda başarılar dileriz.

Saygılarımızla…

Sipariş Sepetim

ürün bulunmaktadır.

Siparişi Tamamla

Kullanıcı Girişi

Hesap Oluştur

TCMB döviz kurları okunamadı!

The request was aborted: Could not create SSL/TLS secure channel.

TCMB Döviz Kurları
Alış Satış
USD 0 0
EURO 0 0

Tarih: